KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077100
nr 1407 7100
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad 3/100, ca 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 23x30 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:21:57
5/7 00:35:57
300 kr
5/7 11:43:15